Członkowie sieci Giertycha stracili konta na portalu X. Poseł zapowiada ruchy
Zdjęcie: Roman Giertych
Z portalu X zniknęło kilkadziesiąt kont uczestników inicjatywy Romana Giertycha Sieć na Wybory. Poseł odniósł się do sprawy i zapowiedział, iż "kilkadziesiąt kont zawieszonych w nocy zostanie bez problemu odbudowane". "Tak więc wasze modły do [Elona] Muska, aby zrobił porządek z SnaW się nie powiodły" — dodał.

1 godzina temu






![Projekt „Inwestuj w Rodzinę” na półmetku. Młodzież z pieczy zastępczej kończy kursy i jedzie na wyjazdy [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/powiat.png)


