Będzie podwyżka dla prezydenta Ostrołęki. Ostatnia była w październiku ubiegłego roku
2 godzin temu
- Strona główna
- Polityka lokalna
- Będzie podwyżka dla prezydenta Ostrołęki. Ostatnia była w październiku ubiegłego roku
Powiązane
Ostrów: mega inwestycja z KPO
36 minut temu
Nowe mundury dla Orkiestry Dętej OSP w Domaniowie!
1 godzina temu
GO Transit zaostrza walkę z gapowiczami
1 godzina temu
Polecane
DODATKOWY NABÓR DO PROGRAMU OPIEKI WYTCHNIENIOWEJ
46 minut temu





![Wójt Kadzidła rozliczona za 2025 rok. Radni nie mieli wątpliwości [ZDJĘCIA]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/absolutorium_a_sniadach.png)






![Sytuacja po meczu z Mazovią. Prezes Stomilu, Marcin Burza w studiu Olsztyn.com.pl [WIDEO]](https://static.olsztyn.com.pl/static/articles_photos/47/47319/644feeb2ea41c70c5287ee6c8cfd983d.jpg)

