W sobotę w Działoszynie Powiatowy Piknik Rodzinny w Działoszynie organizowany przez pajęczańskie starostwo

2 godzin temu

Atrakcje dla całych rodzin zaplanowano na sobotni Powiatowy Piknik Rodzinny w Pałacu Męcińskich w Działoszynie. Wydarzenie organizuje Starostwo Powiatowe w Pajęcznie.

Jest to piknik rodzinny tak troszeczkę połączony z rozpoczęciem lata i zakończeniem roku szkolnego. Nie ukrywam, iż tutaj mocno kibicowałem temu wydarzeniu. Chciałbym, aby ten powiew świeżości był widoczny nie tylko w starostwie, ale również i w plenerze w postaci takich wydarzeń. Chciałbym zachęcić tutaj młodzież z powiatu pajęczańskiego, całej rodziny, aby zobaczyły, iż Starostwo Powiatowe to nie tylko drogi, o których się tak dużo mówi, ale to są również wydarzenia kulturalne plenerowe, zapraszam serdecznie.

– mówił starosta pajęczański Jarosław Szczęsny.

Piknik rozpocznie się o 15:00. Na 18:00 zaplanowano koncert Wiktorii Wlaźlik z zespołem.

Gościem Radia ZW był starosta pajęczański Jarosław Szczęsny

Idź do oryginalnego materiału