Rząd z Braunem? Bosak stawia sprawę jasno i uderza w prezesa PiS

2 godzin temu
- Niczego nie wykluczam ani niczego nie zapowiadam - oświadczył Krzysztof Bosak, pytany o ewentualną koalicję z partią Grzegorza Brauna. Wicemarszałek Sejmu odniósł się także do słów Jarosława Kaczyńskiego na temat wpływów USA oraz skomentował nowe plany Ewy Zajączkowskiej-Hernik.
Idź do oryginalnego materiału