~~
Bąki, Kaczki i Batyry!!!
Kurwa jasna!!!
- a do tyry zagonić takowych ..!!!
Zapewne oborowy
z dawnego PGR-u więcej miał oleju w głowie
niż ci trzej ... panowie (?!)
To już wstyd przed całym światem
- iż taki ... kamrat z kamratem,
zwą się jeszcze Polakami ...
Ja ich zowię ... pacanami!!!
~~









