Klnę, bo ... muszę!!! / Dobromir

publixo.com 1 godzina temu

~~
Bąki, Kaczki i Batyry!!!
Kurwa jasna!!!
- a do tyry zagonić takowych ..!!!

Zapewne oborowy
z dawnego PGR-u więcej miał oleju w głowie
niż ci trzej ... panowie (?!)

To już wstyd przed całym światem
- iż taki ... kamrat z kamratem,
zwą się jeszcze Polakami ...

Ja ich zowię ... pacanami!!!
~~
Idź do oryginalnego materiału