Posłanka KO wyprzedziła kolejkę na badanie. Szpital ją upomniał

1 godzina temu
Posłanka Koalicji Obywatelskiej Małgorzata Pępek wyprzedziła kolejkę na specjalistyczne badanie w szpitalu w Żywcu - podaje portal Zero. Gdy placówka ją upomniała, polityczka miała zacząć zasypywać szpital pismami.
Idź do oryginalnego materiału