
Mieszkańcy będą mogli ponownie zapoznać się z propozycjami dotyczącymi przebudowy ul. Gospodarczej. W środę, 24 czerwca, odbędzie się drugi etap konsultacji społecznych dotyczących opracowanej koncepcji inwestycji.
Jak informuje Urząd Miasta, do projektu wprowadzono korekty uwzględniające część uwag i wniosków zgłoszonych podczas pierwszego spotkania. Nadchodzące konsultacje będą prowadzone w terenie i mają umożliwić przedstawienie zaktualizowanych rozwiązań oraz zebranie kolejnych opinii i sugestii od mieszkańców oraz osób regularnie korzystających z ul. Gospodarczej.
Spotkanie podzielono na trzy części, obejmujące poszczególne odcinki ulicy:
- odcinek od ul. Piaseckiej do ul. Wiejskiej – godz. 17.00–17.40 (spotkanie od strony ul. Piaseckiej),
- odcinek od ul. Wiejskiej do Al. NSZZ „Solidarność” – godz. 17.40–18.20 (spotkanie od strony ul. Wiejskiej),
- odcinek od Al. NSZZ „Solidarność” do ul. Kamińskiego – godz. 18.20–19.00 (spotkanie od strony ul. NSZZ „Solidarność”).
Drugi etap konsultacji ma pomóc w dopracowaniu ostatecznych rozwiązań dotyczących przebudowy ul. Gospodarczej, tak aby jak najlepiej odpowiadały potrzebom mieszkańców i użytkowników drogi.
ao

2 godzin temu












