"Trzeba to uciąć, bo będą się z nas śmiać". Radny KO poparł PiS. I jest na wylocie
2 godzin temu
- Strona główna
- Polityka lokalna
- "Trzeba to uciąć, bo będą się z nas śmiać". Radny KO poparł PiS. I jest na wylocie
Powiązane
Wtorkowa sesja nadzwyczjna
36 minut temu
Polecane
Czy ojcowie powinni kupować swoim córkom podpaski?…
27 minut temu
Afera wokół orderów. Mamy nowe informacje
31 minut temu
Ukraiński atak na centrum łączności Dubna
33 minut temu
Cały Stargard 2025 w raporcie
1 godzina temu


![Walne Zebranie Pułtuskiego Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego [FILMY, ZDJĘCIA, RELACJA]](https://pultusk24.pl/static/files/gallery/118/1833004_1782229928.webp)







