Wtorkowa sesja nadzwyczjna

1 godzina temu

Dziś (23 czerwca) odbyła się nadzwyczajna sesja Rady Miejskiej. Jednym z istotnych punktów posiedzenia była uchwała o zaciągnięciu kredytu na „Modernizację oświetlenia wraz ze sterowaniem na terenie Miasta Gołdap”. Niżej program oraz link do retransmisji: https://esesja.tv/transmisja/85981/rada-miejska-w-goldapi-sesja-nadzwyczajna-nr-xliii-w-dniu-23-czerwca-2026-r.htm

Link m.in. do projektów uchwał:

https://bip.goldap.pl/lxiii-nadzwyczajna-sesja-rady-miejskiej-w-goldapi-odbedzie-sie-w-dniu-23-czerwca-2026-r-.html?

Oświetlenie gminy. Koszty tej inwestycji już by się zwracały

Idź do oryginalnego materiału