Radny sejmiku i były prezydent Ostrołęki złożył oświadczenie majątkowe
2 godzin temu
- Strona główna
- Polityka lokalna
- Radny sejmiku i były prezydent Ostrołęki złożył oświadczenie majątkowe
Powiązane
Burmistrz Szczytnej z absolutorium i wotum zaufania
1 godzina temu
Polecane
Wakacyjne SOBOTY NA DWÓCH KÓŁKACH
7 minut temu
Kulturalna Małopolska na weekend 26 - 28 czerwca
27 minut temu
Ewakuacja pacjentów szpitala
30 minut temu




![Zakończenie projektu stypendialnego „WYRAZ — RAZEM” [zdjęcia]](https://tarnow.ikc.pl/wp-content/uploads/2026/06/wernisaz-mca-fot.-artur-gawle0013.jpg)


![Prezydent Płocka z wotum zaufania i absolutorium. 16 głosów na tak, 7 przeciwko [FOTO]](https://dziennikplocki.pl/wp-content/uploads/2026/06/731754463_1599758141804243_978130727790933291_n-Medium-crop.jpg)






