Ostrołęcka Rada Kobiet rusza do działania. Za nami pierwsze posiedzenie i ważna deklaracja prezydenta! [ZDJĘCIA, WIDEO]

3 godzin temu
W Ostrołęce oficjalnie wystartowała Rada Kobiet. Wszystko zaczęło się od samych mieszkanek, które miały w sobie mnóstwo energii i po prostu chciały mieć realny wpływ na to, co dzieje się w mieście. Grupa kobiet pracujących i działających w Ostrołęce napisała oficjalne pismo do pr...
Idź do oryginalnego materiału