"Nie mam sobie nic do zarzucenia". Kierwiński ws. Szpitala Południowego
3 godzin temu
Zdjęcie: Marcin Kierwiński
- Strona główna
- Polityka krajowa
- "Nie mam sobie nic do zarzucenia". Kierwiński ws. Szpitala Południowego
Powiązane
Nawet w rządowych mediach mają tego dość! "Standard PZPR"
1 godzina temu
Tusk podważa świadka! Sasin reaguje
1 godzina temu
Polecane
Wakacje 2026. Zadbajmy wspólnie, aby były bezpieczne!
1 godzina temu
Wiadomo, gdzie zagra Jakub Szumert. "Ogromna duma"
1 godzina temu
Rosną obawy o bezpieczeństwo policjantów w Kanadzie
3 godzin temu














