Kosiniak-Kamysz o prezesie ZUS. Przekazał informację o jego stanie zdrowia

2 godzin temu
Zbigniew Derdziuk od środy przestał pełnić funkcję prezesa Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Przyczyną jego odejścia jest stan zdrowia. Wicepremier Władysław Kosiniak-Kamysz podziękował za jego pracę w ZUS i dodał, iż od pół roku Derdziuk pozostaje w szpitalu.
Idź do oryginalnego materiału