Kosztowały ok. 3 mln zł, jednak do dziś nie są w pełni wykorzystywane. W Poznaniu tzw. „Bończyki” stoją przede wszystkim w hali napraw. Z 16 zakupionych używanych pojazdów jeżdżą tylko dwa. Do tego - od początku roku - odnotowały one sporo awarii.
Używane poniemieckie tramwaje sypią się od zakupu. Poznań kupił 16, jeżdżą tylko 2
1 dzień temu
Zdjęcie: Zdjęcie z pierwszego przejazdu Bończyka
- Strona główna
- Polityka krajowa
- Używane poniemieckie tramwaje sypią się od zakupu. Poznań kupił 16, jeżdżą tylko 2
Powiązane
Gdzie jest Kacprzyk? Żurek: "Prokuratura nie wie"
1 godzina temu
Bezczelność Tuska. Tak skomentował szokujące doniesienia
1 godzina temu
Polecane
Prokurator przerwał konferencję. Padła reprymenda
1 godzina temu










