Polska brała udział w negocjacjach z talibami. „To jak usiąść do stołu z diabłem”
Zdjęcie: Pilne. Wkrótce więcej informacji Źródło: Wprost
Wiceszef MSWiA Maciej Duszczyk potwierdził udział Polski w spotkaniu z talibami, którego organizatorem była Komisja Europejska. Rozmowy dotyczyły odsyłania do Afganistanu osób bez prawa pobytu. "To niezwykle kontrowersyjna sprawa. To jak usiąść do stołu z samym diabłem" – komentuje...

1 godzina temu









