Politycy PiS grzmią o "umieralni na SOR-ze". Jest apel do pacjentów Szpitala Południowego
Zdjęcie: Posłowie PiS przed Szpitalem Południowym w Warszawie
Emil Jędrzejewski, były ordynator oddziału chirurgii w warszawskim Szpitalu Południowym, stwierdził, iż w wyniku błędów medycznych na SOR-ze dochodziło tam do zgonów pacjentów. — Z relacji lekarza sygnalisty jawi się obraz umieralni — powiedział w środę poseł PiS Sebastian Kaleta. Polityk zwrócił się z apelem do mieszkańców Warszawy.

1 dzień temu







![W Ostrołęckim Centrum Kultury rozpoczął się 71. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski [ZDJĘCIA, WIDEO]](https://www.eostroleka.pl/luba/dane/pliki/zdjecia/2026/okr.png)


