„ParkoBut w zieleni” – spacer botaniczny już w piątek

19 godzin temu
„Rośliny terenów nadrzecznych” to temat najbliższego spaceru w ramach akcji „ParkoBut w zieleni”. Wydarzenie odbędzie się już w piątek 26 czerwca. Spotkanie, podczas którego będzie można poznać roślinność typową dla terenów nadrzecznych poprowadzi Maciej Kozak – botanik i mykolog, wieloletni pracownik Instytutu Botaniki Uniwersytetu Jagiellońskiego.
Idź do oryginalnego materiału