Nowe boisko i bieżnia już otwarte

2 godzin temu

Strzałkowo wzbogaciło się o nową infrastrukturę sportową. W miniony wtorek przy ul. Górnej oficjalnie otwarto bieżnię lekkoatletyczną oraz boisko piłkarskie, które będą służyć zarówno uczniom, jak i lokalnym klubom sportowym. Inwestycja o wartości 1,165 mln zł została dofinansowana kwotą 500 tys. zł ze środków Samorządu Województwa Wielkopolskiego.

fot. Starostwo Powiatowe w Słupcy

Idź do oryginalnego materiału