Luksusowe limuzyny w Kancelarii Prezydenta. Mają trafić do ministrów
2 godzin temu
Zdjęcie: Karol Nawrocki
Urzędnicy Kancelarii Prezydenta będą jeździć luksusowymi limuzynami Audi A6, choć początkowo planowano zakup Mercedesów. Ostatecznie wynajęto osiem aut marki premium za łączną kwotę 1,98 mln zł — podaje "Rzeczpospolita".
- Strona główna
- Polityka lokalna
- Luksusowe limuzyny w Kancelarii Prezydenta. Mają trafić do ministrów
Powiązane
Ford odpiera krytykę i broni swoich planów
1 godzina temu
"Onet Rano." | 25.06
1 godzina temu
Polecane
Ciepłe letnie wieczory
41 minut temu
Dzisiaj na Paproci
1 godzina temu
Las Młochowski Biega - 19.09.2026
1 godzina temu
Mopsikobus będzie na Juliuszu
1 godzina temu
Znaleziono laptopa! Sprzęt czeka na właściciela
2 godzin temu













