Leśnicy z Nawojowej pokazali nagranie z fotopułapki. To ma tłumaczyć, dlaczego dzików jest tak dużo

1 dzień temu
To nagranie ma być odpowiedzią na pytanie, dlaczego dzików w lasach jest tak dużo. Leśnicy z Nadleśnictwa Nawojowa pokazali materiał z fotopułapki i wyjaśniają, jakie niesie to konsekwencje.
Idź do oryginalnego materiału