Ostatnia sesja Rady Miejskiej w Kudowie-Zdroju miała wyjątkowy charakter. Oprócz ważnych decyzji dotyczących funkcjonowania gminy był to również moment wzruszających podziękowań dla wieloletniej pracownicy Urzędu Miejskiego.
Radni jednogłośnie podjęli Raport o Stanie Gminy, podsumowujący działania samorządu W minionym roku. Po zapoznaniu się z dokumentem oraz przeprowadzeniu debaty Rada Miejska udzieliła burmistrz Kudowy-Zdroju, Anecie Potocznej wotum zaufania. Decyzja ta jest wyrazem pozytywnej oceny dotyczącej działań władz miasta oraz kierunku rozwoju gminy.
Szczególnym momentem sesji było również pożegnanie Bernadetty Stasiak, która po 32 latach pracy w Urzędzie Miejskim przechodzi na zasłużoną emeryturę. Przez ponad trzy dekady odpowiadała za organizację pracy kolejnych kadencji Rady Miejskiej, dbając o terminowość, prawidłowy obieg dokumentów oraz sprawny przebieg sesji i prac samorządu. Jej doświadczenie, zaangażowanie i profesjonalizm były wsparciem dla wielu radnych, urzędników i mieszkańców. Podczas sesji nie zabrakło słów uznania, podziękowań oraz życzeń zdrowia, spokoju i realizacji planów, na które po latach pracy będzie teraz więcej czasu.










Fot. UM Kudowa-Zdrój













