Będą cztery grupy. Iran przekazał więcej szczegółów po rozmowach z USA

1 godzina temu
Iran poinformował po technicznych rozmowach z USA w Szwajcarii o utworzeniu czterech grup roboczych. Zespoły mają zająć się sankcjami, sprawami nuklearnymi i odbudową gospodarczą, a kolejne negocjacje obejmie nadzór polityczny przedstawicieli Iranu, USA, Pakistanu i Kataru.
Idź do oryginalnego materiału