BCU „Budowlanka” podsumowuje cykl szkoleń

1 godzina temu

250 osób z całej Polski wzięło udział w bezpłatnym cyklu szkoleń, organizowanym przez Branżowe Centrum Umiejętności „Budowlanka”. Tematem zajęć była gospodarka wodna – uczestnicy podjęli kwestię związane m.in. z betonami hydrotechnicznymi, odwodnieniem i retencją. Projekt był sfinansowany ze środków Krajowego Planu Odbudowy.

Jak mówi Mariusz Kłosowski, specjalista ds. kształcenia w BCU, w szkoleniach wzięły udział osoby z całej Polski:

– Zainteresowanie było ogromne, więc mamy w planach organizację kolejnej edycji – dodaje Mariusz Kłosowski:

Dodajmy, iż w skład Branżowego Centrum Umiejętności „Budowlanka” wchodzi pięć sal wykładowych oraz zaplecze administracyjno-socjalne.

Idź do oryginalnego materiału